22 2015

Złoto - najgorsza inwestycja ostatnich 30 lat!

Dlaczego złoto było jedną z najgorszych inwestycji w ciągu ostatnich 30 lat. Zobacz krótkie wideo, które obali mity związane z inwestowaniem w złoto. czytaj więcej...

8 2015

Rankingi funduszy – pic na wodę fotomontaż.

Jak specjaliści z mBanku marnują pieniądze inwestorów za pomocą rankingów, które nic nie dają, a nawet powodują zmniejszenie zysków. czytaj więcej...

16 2015

Szwajcarscy matematycy opracowali system, który gwarantuje Ci wygraną w ruletkę. Możesz zarabiać dziennie nawet 50$ bez żadnego ryzyka.

03 2015

Roman B. tuż przed śmiercią pomyślał: „Boże, ale ze mnie głupek!”. Jego nowy samolot rozbił się tuż po starcie. Śledztwo wykazało, że Roman B. nie potrafił pilotować. Producenci samolotów podani do sądu.

30 2015

Negocjuj - zarób na sushi i ciesz się dniem.

Niektórym negocjacje kojarzą się z biznesem. Myślą, że negocjować należy kontrakty i umowy. Gdy słyszą negocjacje w życiu prywatnym to kojarzą to z targowaniem i jakimś bazarem w Egipcie, czy też w Afryce. Jak słyszą, że ktoś targował się w sklepie w centrum handlowym czy Castoramie to dziwnie patrzą i są przekonani, że to niekulturalne i nieskuteczne. Za chwilę poznasz prostą technikę negocjacyjną, która pozwoliła mojej przyjaciółce zaoszczędzić 350 zł, a mi zjeść pyszne sushi w zamian za doradztwo w negocjacjach (w targach).

czytaj więcej...


15 2015

Czekoladowe muffinki „Alabastrowa rozkosz”.

Jeżeli chcesz zabłysnąć w towarzystwie, lub zrobić wrażenie na kobiecie (lub mężczyźnie - nic mi do tego :-)) to ten przepis jest dla Ciebie. Proste wykonanie, genialny smak to zalety. Żadnych specjalnych przyborów kuchennych. Wystarczy siła mięśni i wszystko wychodzi idealnie. Jeżeli wspólnie weźmiecie się do przyrządzania muffinek to masz gwarancję udanego wieczoru. Podane proporcje starczą na 6 maleńkich muffinek. Dwie muffinki na osobę wystarczą do całkowitego zasłodzenia.

czytaj więcej...


07 2015

Amerykański sen. Sam Walton. Moja historia.

Historia życia twórcy Wal-Martu, największej amerykańskiej sieci sklepów detalicznych, potwierdza, że AMERYKAŃSKI SEN to realna rzeczywistość!

Książka Sama Waltona to doskonała okazja do spotkania z prawdziwym amerykańskim bohaterem. Autor opowiada swoją niezwykłą historię w specyficzny dla siebie sposób, dzieląc się z czytelnikiem przemyśleniami dotyczącymi różnych elementów składających się na sukces. Opowiada o inspiracjach, uczuciach i optymizmie, które pozwoliły mu urzeczywistnić jego marzenia o sukcesie.

czytaj więcej...

Najlepsze...

ZOBACZ TAKŻE ...

Milion w zasięgu ręki. Poradnik zarządzania finansami.

Książka

Czekoladowe muffinki "Alabastrowa rozkosz".

Muffinki